Członkowie Polskiej Izby Opakowań

 
logistic

1 Logistics Żuralski  Sp.z o.o.

Palety plastikowe; higieniczne, EURO H1, eksportowe.
Duże palety plastikowe;
- 120x110, 120x120,
- 130x110, 130x120, 130x130,
- 140x110, 140x120, 140x140,
- 150x100x 150x120, 150x150,
- 160x120, 160x140, 160x160,
- 180x120, 180x140 cm.  i inne wymiary.
Skrzyniopalety plastikowe, skrzyniopalety i pojemniki
składane, przekladki chłodnicze, skrzynki KLT.
Palety i pojemniki stalowe, nierdzewne i aluminiowe.
Palety, pojemniki i stojaki dla motoryzacji (automotive).
Palety  VW 0012, VW 114003, VW 0001, VW 111820 i inne.
Certyfikaty ISO 9001, SGS, PZH.

Włynkówko 20
76-200 Słupsk

www.1logistics.com.pl

 

   
AKPUD logo

AKPUD Sp. J A.M.P. Królak

Firma oferuje: pudła klapowe i fasonowe z tektury litej i falistej; nadruki fleksograficzne i sitodrukowe na opakowaniach; tekturę falistą 3- i 5-warstwowa o falach B, C, E oraz BC; tekturę lita biała lub szara oraz, dodatkowo, wyposażenie opakowań- kratownice, obwoluty, przekładki; pudełka na pizze, ciastka, torty; palety na jabłka; tekturowe łubianki na truskawki; koszyczki na maliny; kaszerowanie tektury; doradztwo w zakresie projektowania opakowań.

 

ul. Wspólna 33
05-300 Stojadła k/Mińska Mazowieckiego
 
 

  
Albea Logo 600x350

Albea Warsaw Sp. z o.o.

Produkujemy tuby i tubki laminatowe z przeznaczeniem do past do zębów, kosmetyków, żywności i produktów farmaceutycznych. Oferujemy: zadruk fleksograficzny w 6 kolorach, typograficzny w 7 oraz dodatkowo sitodruk i zdobienie folią.

 

Łubińska 1B, Łubna
05-532 Góra Kalwaria
 
 

  
 artbox logo

ART BOX Sp. z o.o.

Firma oferuje: puszki metalowe (stalowe i aluminiowe) o różnych, także nietypowych, kształtach i rozmiarach; specjalne puszki hermetyczne na kawę i herbatę (o charakterystycznym zamknięciu) oraz puszki z wieczkiem (na przyprawy, słodycze). Oferta obejmuje też zdobienia puszek lakierami klinkierowymi, UV, soft-touch i tłoczeniami

ul. Kiełczowska 64 b
51-315 Wrocław
 
 

 
 
BA Logo PretoBlack

BA GLASS Poland Sp. z o.o.

Oferta  obejmuje butelki do napojów alkoholowych, słoiki oraz opakowania do napojów bezalkoholowych w tym: soków, wód mineralnych, mleka i jego przetworów oraz przypraw. W każdej hucie znajduje się dział projektowania opakowań. Dzięki czemuklient ma możliwość realizacji bardzo zindywidualizowanych zamówień.

ul. Ostroroga 8/1
60-349 Poznań

www.bavidro.com/pl 

 

  
basf logo

BASF Polska Sp. z o.o.

Portfolio BASF w Polsce obejmuje chemię przemysłową, tworzywa sztuczne, środki ochrony roślin, chemię budowlaną (w tym domieszki do betonu), lakiery oraz katalizatory samochodowe. Funkcjonują tu m.in. zakłady w Środzie Śląskiej koło Wrocławia (katalizatory) i w Myślenicach koło Krakowa. Jesteśmy w Polsce partnerem firm z bardzo wielu gałęzi przemysłu. Zatrudniamy tu blisko 700 pracowników, a obroty grupy w Polsce w 2015 roku wyniosły 760 milionów Euro. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, dążącą do lepszej ochrony klimatu, promującą inteligentną energię (smart energy) i popularyzującą edukację chemiczną.

Al. Jerozolimskie 154
02-326 Warszawa

www.basf.pl


 
 beskid logo

BESKID Sp. z o.o.

Firma ma w swojej ofercie opakowania z tektur falistych 3, 5 i 7 warstwowych, tektur litych, mikrofali; z tektur szarych i bielonych, szyte i klejone wraz z wielobarwnym nadrukiem; tekturę 2, 3, 5 warstwową fali "B" i "C", oraz mikrofalę; wyposażenie pudeł w postaci przekładek, obwolut, kratownic.

ul. Katowicka 101
43-346 Bielsko-Biała

www.beskid.com.pl 

 

 
 boral logo

BORAL PPHU

Firma oferuje tworzywa sztuczne konstrukcyjne i dekoracyjne: PA Poliamid; POM Poliacetal; PET Politereftalan etylenu; PE Polietylen; PP Polipropylen; PCV Polichlorek winylu; PTFE Policzterofluoroetylen; PVDF Polifluorek winylidenu; PU Elastomer poliuretanowy; PC Poliwęglan; PLEXI Polimetakrylan metylu; HIPS Polistyren wysokoudarowy; ABS Akrylonitrylo-butadiono-styren; TCF Płyty bawełniano – fenolowe; PCF Płyty papierowo – fenolowe; TSE Płyty szklano – epoksydowe; SILIKON.

ul. Sandomierska 11
61-351 Poznań

www.boral.pl 

 
 


can pack

CAN-PACK S.A.

Produkuje: puszki aluminiowe dwuczęściowe na napoje stosowane do pakowania piwa oraz napojów orzeźwiających; puszki konserwowe okrągłe oraz kształtowe stalowe do pakowania artykułów spożywczych warzywnych i mięsnych; beczki 5l; zamknięcia koronowe do butelek (kapsle); stalowe wieczka łatwootwieralne - stosowane do zamykania puszek na konserwy mięsne i owocowo-warzywne jak i napojowych; szeroki asortyment stalowych pojemników na artykuły chemiczne.
ul. Jasnogórska 1
31-358 Kraków

www.canpack.eu 

 

 
cobico

COBICO Sp. z o.o.

Wykonuje badania opakowań metalowych, materiałów do ich produkcji oraz tworzyw sztucznych, określając ich przydatność do stosowania. Zajmuje się doborem materiałów do produkcji opakowań oraz doborem opakowań do produktów spożywczych. Nadaje certyfikaty na wyroby i surowce do produkcji opakowań do żywności.

Przebieczany 529
32-020 Wieliczka
tel. 12 630 90 90
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

www.cobico.pl 

 cobro logo
 

COBRO - Instytut Badawczy Opakowań

Instytut Badawczy Opakowań COBRO prowadzi badania: materiałów opakowaniowych; opakowań; systemów pakowania; rynku opakowań. Nadaje certyfikaty na materiały opakowaniowe, opakowania oraz maszyny pakujące. Organizuje kursy, seminaria i konferencje naukowe dla specjalistów branży opakowań.

ul. Konstancińska 11
02-942 Warszawa

www.cobro.org.pl 

 
coffee

Coffee Service Sp. z o.o.

Firma ma w swojej ofercie opakowania foliowe termozgrzewalne zadrukowane i bez zadruku (torebki płaskie, torebki i worki z fałdą boczną, saszetki, saszetki Doypack), oraz opakowania BIOdegradowalne wykonywane z surowców odnawialnych. Jest producentem maszyn i urządzeń (automatów pakujących, automatów formująco-dozujących, automatów do gotowych torebek, kartoniarek, dozowników wagowych kombinacyjnych, dozowników wolnostojących, transporterów, podajników, odbiorników, zgrzewarek, mieszarek oraz pełnych linii prażalniczych, pieców i urządzeń wspomagających do prażenia: kawy, orzechów i ziaren

ul. Niemcewicza 26/ U7
02-306 Warszawa
 

 
Dankan

DANKAN Packaging Sp. z o.o.

Dankan Packaging jest firmą rodzinną z wyłącznie polskim kapitałem. Wiodącym naszych działań jest zaopatrywanie przedsiębiorstw i zakładów przemysłowych spożywczych i chemicznych w opakowania metalowe i szklane do produkcji seryjnej. Istotnym składnikiem naszej aktywności jest personalizacja opakowań. Dzięki znacznemu doświadczeniu w sektorze B2B, precyzyjnie realizujemy zamówienia, po przez dostawę właściwego typu opakowania. Na szczegółowe wymagania klientów staramy się odpowiedzieć dobrze dobranym opakowaniem. .

Wola Dębińska 431
32-852 Dębno
 
 

 
dekorglass logo

DEKORGLASS Działdowo S.A.

Nasza firma jest alternatywą dla rewolucyjnego, innowacyjnego i kreatywnego rynku zdobienia szkła. DEKORGLASS oferuje oryginalne opakowania. Prawie 20-letnie doświadczenie pomaga nam lepiej zrozumieć oczekiwania naszych klientów. 
Oferujemy nie tylko nowatorskie rozwiązania w dekoracji szkła, ale przede wszystkim oferujemy doradztwo oraz indywidualne podejście, spełniające Państwa oczekiwania.
Od początku 2015 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o konsultacje z zakresu DESIGN, projektowanie oraz wizualizacje 3D, aby przyspieszyć proces wdrożenia.
Możemy dekorować butelki w pojemnościach  od 4 ml do 12 000 ml. Oferujemy szeroki wachlarz technologii. Miedzy innymi:
- malowanie wodne
- Hot stamping
- sitodruk
- metalizacja
- aplikacja kalki
- matowanie chemiczne
- wypalanie laserem
- ink jet 

ul. Grunwaldzka 35
13-200 Działdowo
 
 

 
ECOR Product logo

ECOR Product Sp. z o.o.

Ofertę firmy stanowią folie: ECOR FPO Wrap; ECOR FPO Leaf; aluminiowo-pergaminowe; aluminiowe; LDPE; barierowe PA/PE; PP i OPP; worki barierowe termokurczliwe; pergamin i mix Papier+PE; platynki aluminiowe i z ECOR FPO Leaf.

ul. Lipowa 6A
62-060 Stęszew
 

 

 

  
ekopack logo 

EKOPACK Sp. z o.o.

Produkuje opakowania z tworzyw sztucznych: jednorazowe (dla gastronomii), foliowe (worki i torby PP, Ad Star®, LDPE i HDPE), wtryskowe (wiadra, bańki, skrzynki, beczki); opakowania tkane: worki jutowe i raszlowe; opakowania papierowe: worki i torby papierowe, kartony tekturowe, tekturę (falista 3 i 5 warstw, B, C, E; lita). Oferuje także zadruk pięcioma kolorami.

ul. Gajowa 1
62-510 Konin
 
 

 
ela logo 

ELA Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o.

W ofercie firmy znajduje się:
 • Produkcja folii polietylenowej - moletowanie; druk szerokoformatowy;  zgrzewanie kapturów
 • Drukowanie fleksograficzne - konfekcjonowanie; laminacja; przygotowanie farb
 • Produkcja worków - worki w roli; worki wicket; worki proste
 • Perforowanie - laserowe; makro; mikro na gorąco
Firma produkuje folie stosowane w przemyśle spożywczym, do pakowania produktów chemicznych, do pakowania karmy dla zwierząt, do pasteryzacji, do sterylizacji, do pakowania chusteczek higienicznych, do pakowania papieru toaletowego i wielu innych zastosowań.

Ostrów 4
05-430 Celestynów

www.ela-folie.com.pl

 
 


logo ellipsis energy CMYK 1

Ellipsis Energy Sp. z o.o.

Przygotowujemy audyty energetyczne przedsiębiorstw, audyty efektywności energetycznej oraz audyty energetyczne budynków. Doradzamy w jaki sposób efektywnie wykorzystywać energię, a po przeprowadzeniu badań i analiz przygotowujemy opinie, koncepcje oraz projekty rozwiązań energooszczędnych, dedykowanych dla przedsiębiorstw. Wskazujemy optymalną drogę do sfinansowania rozwiązań, a także pomagamy w zdobyciu dotacji i dofinansowań. Wykonujemy również pomiary diagnostyczne infrastruktury technicznej zakładu.

Ul. J.Bema 89
 01-233 Warszawa

 
 

 
ENTRO

ENTRO Holdings Sp. z o.o.

Firma oferuje sprzęt i urządzenia do jonizacji/dejonizacji produkcji Meech International .
Urządzenia Meech International stosowane są do:
 • Kontroli elektrostatyczności;
 • Czyszczenie wstęgi;
 • Energooszczędnych urządzeń wykorzystujących sprężone powietrze;
 • Systemy noży powietrznych JetStream; 
 • IonRinse ™ Systemy płukania i czyszczenia zjonizowanym powietrzem;
Oferujemy również energo-, czasowo- i powierzchniowo wydajne rezonansowe elementy grzewcze marki STIR® pokryte warswą tlenków ceramicznych do termicznej obróbki powierzchniowej.
STIR®  daje poprawę jakości produktu jak również znaczne oszczędności kosztów.

Al. Wilanowska 91 lok. 6
02-765 Warszawa 

www.entro.com.pl


 
EPAL

Polski Komitet Narodowy EPAL

Polski Komitet Narodowy EPAL służy wszystkich uczestnikom procesu obrotu europaletami EPAL w zakresie utrzymywania standardu europalet EPAL poprzez systematyczne kontrole zrzeszonych w organizacji producentów palet oraz poprzez organizowanie szkoleń i wymianę doświadczeń wszystkich zainteresowanych uczestników systemu. Swoją działalność Polski Komitet Narodowy EPAL prowadzi w ścisłej współpracy z uznanymi organizacjami logistycznymi.

ul. Szeroka 1
88-100 Inowrocław

www.epal.org.pl 


 eurobox logo

EUROBOX Polska Sp. z o.o.

Produkcję firmy stanowią opakowania klapowe i fasonowe, klejone wielopunktowo z tektur: trójwarstwowych (z falą B, C i E) oraz pięciowarstwowych (z falami BC i EC); z papierów makulaturowych i z papierów z włókien pierwotnych; z papierami barierowymi, odpowiednimi do bezpośredniego kontaktu z żywnością; z taśmą zrywającą, ułatwiającą otwieranie opakowań; pre-print, czyli wyprodukowane z wcześniej zadrukowanym papierem zewnętrznej warstwy pokryciowej.

Przesiadłów 1
97-225 Ujazd

www.eurobox.com.pl

 


folpol logo

FOLPOL Zbigniew Mitura

Firma FOLPOL produkuje jednowarstwowe i dwuwarstwowe folie LDPE i worki LDPE wykonywane rolo matem, pojedynczo ze zgrzewami dolnej lub bocznej krawędzi.

ul. Energetyków 5
20-447 Lublin
 
 


Formika prostokat2 dark

FORMIKA Sp. z o.o.

Firma oferuje: wieczka aluminiowe; saszetki kosmetyczne; etykiety IML; folie polipropylenowe; wieczka aluminiowe dla przemysłu mięsnego; obwoluty na mydło; opakowania z papieru dla przemysłu spożywczego; opakowania na przyprawy; mixpap; alupet; opakowania do blistrów farmaceutycznych.

ul. św. Jerzego 9
05-808 Parzniew
 
 


FPS logo

FPS Polska Sp. z o.o.

Firma FPS Polska Sp. z o.o. posiada szeroką ofertę opakowań metalowych, ktorą można poszerzyć o ofertę  partnerow z grupy ICE S.E. Do oferowanych produktów należą: puszki cylindryczne pod dekiel, puszki cylindryczne pod korek, puszki cylindryczne 2 częściowe (szpachlowe), kanistry stożkowe pod korek,wiadra/hoboki stożkowe z zamknięciem dźwigniowym, wiaderka cylindryczne pod dekiel z plastikowym uchwytem, opakowania 2 komponentowe, wykonywanie litografii, zamkniecia koronowe typu pry-off 

ul. Smaków 4
49-318 Skarbimierz Osiedle
 
 


Georg UTZ

Georg UTZ Sp. z o.o.

Firma ma w swojej ofercie kompletne systemy do transportu i magazynowania wykonane z tworzyw sztucznych. Pojemniki na części techniczne i do składowania w stosie; Pojemniki oszczędzające powierzchnię; Palety i Euro palety; Skrzyniopalety; Wózki transportowe; Pojemniki na materiały niebezpieczne, antyelektrostatyczne ESD i specjalnego przeznaczenia.

ul. Nowowiejska 34
55-080 Kąty Wrocławskie
 
 


goodwell

GOODWELL Polska Sp. z o.o.

Oferta GoodWell to opakowania kartonowe fasonowe i klapowe; wyposażenie do pudeł - kratownice, wkłady, przekładki, zabezpieczenie ładunku, narożniki, obwoluty, przekładki; tektura w arkuszach i belach; nadruk fleksograficzny na tekturze.

ul. Nowy Świat 10
72-300 Gryfice
 
 

 

gp

GP Sp. z o.o.

GP Spółka z o.o. to firma zajmująca się kompleksową obróbką plastyczną metali oraz przetwórstwem tworzyw sztucznych.
Posiadamy nowoczesne linie technologiczne znanych firm japońskich i niemieckich, które umożliwiają wykonanie najwyższej jakości produktów ze stali konstrukcyjnej, nierdzewnej i aluminium oraz różnorodnych komponentów z tworzyw sztucznych, głównie metodą rozdmuchu.
Firmę GP cechuje  kompleksowość świadczenia usług współtworząc projekty z Klientem lub bezpośrednio na powierzonej dokumentacji.
ul. Struga 80 A
70-784 Szczecin
 
 


Graham PP

Graham Packaging Poland Sp. z o.o.

Firma oferuje opakowania sztywne z tworzyw sztucznych wykonywane metodą wtryskową, z przeznaczeniem dla branż: spożywczej (żywność, napoje); chemicznej (chemia przemysłowa i do użytku domowego); farmaceytycznej i kosmetycznej.

ul. Żelazna 32
05-071 Sulejówek-Miłosna
 
 


Green Pack logo

GREEN PACK Tadeusz Szymanek

Firma oferuje pojemniki, tacki i kubki z tworzyw sztucznych na żywność świeżą i mrożoną; folie: stretch, PP, PS, PVC, PE, poliolefinowe, LDPE, HDPE; naczynia i sztućce jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych, opakowania typu fastfood.

ul. Długa 14
Wierzchowisko
42-233 Mykanów k/ Częstochowy
 
 


Grupa INCO

GRUPA INCO S.A.

Firma produkuje: butelki, kanistry i słoiki (PEHD, PET) do konfekcjonowania produktów chemii gospodarczej; kosmetyków; artykułów spożywczych; chemii motoryzacyjnej; chemii budowlanej.

ul. Wspólna 25
00-519 Warszawa
 
 

  
infosystems logo

INFOSYSTEMS S.A.

INFOSYSTEMS SA oferuje rozwiązania informatyczne, usługi wdrożeniowe, sprzęt komputerowy i doradztwo unijne dla przemysłu produkcji opakowań. Jako lider w dziedzinie zintegrowanych systemów informatycznych firma dostarcza rozwiązania usprawniające zarządzanie przedsiębiorstw z branży, wspomaga ich kadry kierownicze w kompleksowym zarządzaniu procesami i kosztami, oferuje doradztwo w zakresie rozwiązań informatycznych oraz pozyskiwania środków UE na realizację projektów inwestycyjnych

ul. Okrzei 1A
03-715 Warszawa
 
 

 
innovia logo

INNOVIA Films Sp. z o.o.

Producent specjalistycznych, dwuosiowo–orientowa-nych folii polipropylenowych BOPP dla branży etykiet (w tym etykiet IML), tytoniowej oraz opakowań.

Folie wyróżniają się swoimi właściwościami poprzez zastosowanie unikatowej technologii rozdmuchu oraz powlekania lakierami.

W ofercie znajdują się m.in. folie:

 • barierowe
 • o doskonałym połysku
 • antystatyczne
 • o niskiej temperaturze zgrzewu
 • łatwo-otwierające się
 • o zróżnicowanej poślizgowości
ul. Winiarska 1
60-654 Poznań
tel. +48 61 822 45 22
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 
 

 
ilim logo

Instytut Logistyki i Magazynowania

Instytut Logistyki i Magazynowania - instytut badawczy - realizuje funkcje polskiego centrum kompetencji w logistyce i e-gospodarce. Rozwija, promuje i wdraża innowacyjne rozwiązania w kluczowych procesach gospodarczych, podnosząc efektywność funkcjonowania przedsiębiorstw i całych łańcuchów dostaw.

ul. Estkowskiego 6
61-755 Poznań
 
 


ipak logo

IPAK Dariusz Niklas

Oferuje: drukowanie do formatu B1 farbami konwencjonalnymi, 8 kolorów; okienkowanie opakowań kartonowych, wykończenie foliami PET i celulozowymi; kaszerowanie do formatu B1, hot stamping (wypukły i wklęsły); sklejanie wielopunktowe, uszlachetnianie kartonów.

ul. Cmentarna 6,
Chmielowice k/Opola
46-070 Komprachcice
 
 

 
hamilton logo

J.S. HAMILTON Poland S.A.

Akredytowane laboratorium badawcze opakowań i materiałów opakowaniowych. Laboratorium oferuje kompleksową obsługę zleceń obejmującą wykonanie badań, doradztwo prawne i techniczne, interpretację otrzymanych wyników oraz szkolenia.
Szeroka oferta badań opakowań z tworzyw sztucznych, papierowych i tekturowych oraz opakowań wykonanych z innych materiałów.

ul. Chwaszczyńska 180
81-571 Gdynia 

www.hamilton.com.pl

 

 
kartonex

KARTONEX Sp. z o.o.

Produkuje: tektury faliste szare i bielone, 3 i 5 warstwowe; papiery workowe szare i bielone, standard 60 i 70 g/m2, papiery powlekane 60+10 PE; papiery torebkowe siarczanowe szare i bielone 40 g/m2.

ul. Leśna 4B
23-300 Krasnystaw

www.kartonex.pl

 

 
Klar Glass

KLAR Glass Sp. z o.o.

KLAR Glass jest producentem bezbarwnych opakowań szklanych dla przemysłu spirytusowego oraz spożywczego. Opakowania produkowane są na nowoczesnych liniach produkcyjnych w  zakładach produkcyjnych w Pobiedziskach koło Poznania, oraz w Poniewieżu na Litwie. KLAR Glass oferuje kompleksowe wsparcie przy kreacji nowego opakowania o indywidualnym kształcie i specyficznych wymaganiach.

ul. Fabryczna 4
62-010 Pobiedziska

www.klarglass.pl

 


laserpak logo

LASER-PAK Jerzy Erbel

Podstawowym przedmiotem działalności firmy LASER-PAK jest produkcja w technologii laserowej WYKROJNIKÓW nożowych, płaskich służących do:Wykrawania opakowań, standów, displayów, itp. z tektur litych i falistych; Wykrawania opakowań z tworzyw sztucznych, tzw. Blistrów; Wykrawania innych materiałów na prasach dociskowych; Rycowania etykiet na papierach i foliach samoprzylepnych. Oprócz wykrojników oferujemy także OPRZYRZADOWANIE do maszyn sztancujących:Narzędzia czyszczące do usuwania odpadów; Narzędzia separujące użytki; Zespoły kontrbigów z rezotexu; Pertinaxy  - zespoły kontrbigów z blachy; Matryce i patryce do suchego przetłokuZajmujemy się również projektowaniem opakowań.Posiadamy bogatą bibliotekę gotowych projektów w katalogach FEFCO i ECCMA. Realizujemy także nietypowe projekty.

ul. Goszczyńskiego 2
02-616 Warszawa
 
 

  
 marex logo

MAREX Stanisław Gołębiewski

Oferuje szeroką gamę opakowań kartonowych wykonanych z tektury 2, 3, 4 i 5 warstwowej o różnych parametrach wytrzymałościowych. Na życzenie Klienta opakowania drukuje metodą fleksograficzną lub kaszerowane z nadrukiem offsetowym. Produkuje również standy. Ma własny Dział Konstrukcyjny i zapewnia konsultacje technologiczne, aby zapewnić klientowi doskonałe rozwiązanie spełniające jego wymagania.

Goworki 43
07-410 Ostrołęka
 
 


MarteX

MARTEX

Produkuje kontenery ARBO z tworzyw sztucznych służące do transportu i obsadzania sadzonek drzewnych. Oferuje szeroką gamę produktów i akcesoriów ogrodniczych.

ul. Sucha 3
05-402 Otwock
 
 


MTP logo pionowe

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Główny organizator targów i wystaw w Polsce. Rocznie organizuje ok. 90 wystaw specjalistycznych, w tym: Międzynarodowy Salon Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK; Targi Opakowań dla Przemysłu Spożywczego PAKFOOD; Targi POLIGRAFIA. Międzynarodowe Targi Poznańskie to największy kompleks targowy w Polsce. Istnieją od 1920 roku.

ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
 
 


multifarb logo

MULTIFARB Sp. z o.o.

Oferuje: opakowania tekturowe z tektury falistej o 3 warstwach (B, C, E) lub 5 (BC, BE); zadruk metodą fleksograficzną. Specjalizuje się w opakowaniach dla przemysłu spożywczego. Produkuje opakowania do bezpośredniego kontaktu z wyrobami spożywczymi pokryte wewnątrz foliami metalizowanymi w tym opakowania pizzy, ciast, ciastek tortów, mięsa i jego przetworów. Materiał na te opakowania jest produkowany w oparciu o własne rozwiązania technologiczne chronione patentem. Produkuje opakowania zbiorcze i jednostkowe z wielokolorowym nadrukiem dla wielu gałęzi przemysłu w tym opakowania na materiały niebezpieczne. Na produkowane opakowania posiada szereg certyfikatów i atestów.

ul. Handlowa 4
35-103 Rzeszów
 
 


noweko logo

NOWEKO Sp. z o.o.

Oferujemy dodatki modyfikujące oraz surowce dla przetwórców tworzyw sztucznych i gumy, producentów asfaltu i finalnych użytkowników, poszukujących wartości dodanej dla swoich produktów.

ul. Gen. Maczka 41
43-302 Bielsko-Biała
 
 


O I logo

O-I Produkcja Polska S.A.

Owens-Illinois, Inc. (NYSE: OI) to największy na świecie producent opakowań szklanych, z którego produktów korzystają największe firmy z sektora napojów i artykułów spożywczych. W 2016 roku przychody  O-I wyniosły 6,7 mld USD. Spółka zatrudnia ponad 27 000 osób w 79 zakładach w 23 krajach a jej główna siedziba znajduje się w Perrysburgu, w amerykańskim stanie Ohio. O-I dostarcza bezpieczne, ekologiczne, wolne od wad i budujące markę swoich klientów opakowania na rosnącym rynku opakowań szklanych.
W Polsce O-I posiada dwie huty szkła w Jarosławiu i Poznaniu (Antoninek), a także europejskie centrum usług biznesowych (O-I Business Service Center), które zarządza scentralizowanymi usługami administracyjnymi dla działalności O-I w Europie. O-I w Polsce zatrudnia blisko 850 osób.

ul. Morawska 1
37-500 Jarosław
 
 

 
opakofarb

OPAKOFARB Zakład Produkcji Opakowań Sp. z o.o.

Produkuje metalowe: puszki cylindryczne z wieczkiem wciskanym o pojemnościach od 0,4 l 1,2 l; wiadra stożkowe z wieczkiem wciskanym w pierścień o pojemnościach od 2,5 do 7,0 l; kanistry cylindryczne o pojemnościach od 0,4 l do 7,0 l oraz stożkowe o pojemnościach od 10,0 l do 20,0 l.

ul. Duninowska 7
87-800 Włocławek
 
 

 
opakowanie logo
OPAKOWANIE Miesięcznik Techniczno-Ekonomiczny
wydawnictwo: Alfa-Print

Oferujemy dodatki modyfikujące oraz surowce dla przetwórców tworzyw sztucznych i gumy, producentów asfaltu i finalnych użytkowników, poszukujących wartości dodanej dla swoich produktów.

ul. Mazowiecka 12, p.8
00-048 Warszawa 

www.opakowanie.pl  

 


European Media Packaging

PACKAGING POLSKA
wydawnictwo: European Media Group

Miesięcznik przemysłu opakowaniowego zawierający informacje o branży opakowań. Przeznaczony dla kadry kierowniczej i pracowników firm opakowaniowych

ul. Fredry 1/18
61-701 Poznań
 
 


packprofil logo

PACKPROFIL Sp. z o.o.

Oferuje: tekturę makulaturowę w belach; kątowniki tekturowe; tuleje tekturowe; kształtowniki tekturowe (C-profile; U-profile).

ul. Zakładowa 3
47-110 Kolonowskie
 
 


packservice logo 

PACKSERVICE Ltd Sp. z o.o.

Oferuje: folie polipropylenowe i polietylenowe, nieorientowane „cast” w grubościach od 10 do 130m., w taśmie i półrękawie; folie mikroperforowane w grubościach od 15 do 50 na podłożu CPP, CPE, BOPP; folie BOPP w grubościach od 25 do 40mm; nadruki do 8 kolorów, na wszystkich oferowanych foliach.

ul. Utrata 32
98-100 Łask
 
 


pakmar logo 

PAKMAR Sp. z o.o.

Oferuje: Folie opakowaniowe- wielowarstwowe, na bazie folii AL., biodegradowalne; Tacki, torebki próżniowe i folie wieczkowe; Urządzenia- zgrzewarki; maszyny pakujące; "gorące stoły"; tunele obkurczające; aplikatory etykietujące.

ul. Kajakowa 1
02-838 Warszawa
 
 


petbottle logo 

PETBOTTLE Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w projektowaniu preform oraz pojemników PET, HDPE, PP.
PETBOTTLE to również projektowanie i produkcja form rozdmuchowych, wtryskowych oraz projektowanie i dostarczanie kompletu form do technologii ISBM.
Oferujemy także serwis form, produkcję części zamiennych, przezbrajanie oraz "trade-in" maszyn i linii rozlewniczych.
Posiadamy m.in technologię grawerowania laserowego. Korzystamy z własnego Laboratorium Pomiarowego, Prototypowania 3D, parku obróbki CNC oraz warsztatu.
Wykonujemy analizy i dołączamy certyfikaty pomiarowe.
Oferujemy krótkie terminy, korzystne ceny, innowacyjne i opatentowane rozwiązania oraz gwarancję rzetelności i odpowiedzialności.

ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk
tel. +48 (58) 526 14 85
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 


pirlo logo 

PIRLO Poland Sp. z o.o.

Firma produkuje opakowania metalowe dla różnorodnych zastosowań: pojemniki na farby, lakiery, rozcieńczalniki, kleje, farby drogowe, jak również na artykuły spożywcze, kosmetyki, artykuły farmaceutyczne, w tym też na produkty wodorozcieńczalne.
Szeroki asortyment oferowanych produktów obejmuje m.in.: puszki z wieczkiem wciskanym w pierścień, z atestem RID/ADR, o poj. 200 ml do 5000 ml; butelki pod korek, z atestem UN, o poj. od 200 ml do 1500 ml; puszki z wieczkiem wciskanym w pobocznicę, tzw. „szpachlówki”, 150 ml do 1800 ml; wiadra i hoboki z atestem RID/ADR, o poj. od 8 l do 25 l zamykane obręczą zaciskową;hoboki z wiekiem koronowym, 12 l do 20 l, z atestem RID/ADR;puszka sztaplowana, o śr. 99 mm, gdzie spód puszki „wskakuje” w wieczko puszki stojącej poniżej.

Działki Suskowolskie 78
26-670 Pionki
 
 


plast service pack

PLAST SERVICE PACK Konrad Rumiński

Produkuje pojemniki i wiadra różnokształtne z tworzyw sztucznych. Oferuje: wykańczanie opakowań metodą In Mould Labelling; zadruk opakowań metodami sitodrukową i offsetową.

Al. Krakowska 96a,
Kolonia Warszawska
05-552 Wólka Kosowska
 
 


polfol logo 

POLFOL Marek Banasik

Podstawowym celem działalności Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowego POLFOL jest produkcja wyrobów z folii zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klientów oraz usługowe konfekcjonowanie w produkowanych opakowaniach. Dbamy o to, aby nasz Klient był w pełni zadowolony z naszych wyrobów.

ul. Foliowa 8
26-001 Masłów
 
 


 pomona logo

POMONA Company Ltd Sp. z o.o.

Jesteśmy jedynym polskim producentem podkładek absorpcyjnych do mięsa, drobiu, ryb oraz owoców, w tym również, innowacyjnych na skalę europejską, podkładek specjalnego przeznaczenia zapewniających najwyższą jakość i świeżość pakowanych produktów. Drugim kluczowym działem jest dział saszetek, w którym produkowane są chusteczki nasączane różnego przeznaczenia oraz świadczona jest usługa konfekcjonowania do saszetek kosmetyków, produktów medycznych oraz żywności na zlecenie innych podmiotów.

ul. Limanowskiego 49 A
96-300 Żyrardów
 
 

 
quartz

QUARTZ S.A.

Wykonujemy saszetki z nadrukiem zewnętrznym i wewnątrzwarstwowym w różnych technikach (fleksografia, offset, rotograwiura, typografia) w zależności od nakładu i potrzeb klienta.
Dzięki posiadaniu wielu maszyn o różnych możliwościach możemy zapakować zarówno kosmetyki w postaci płynów, emulsji, kremów, żeli, past i proszków jak i preparaty chemii gospodarczej, budowlanej, kosmetyki samochodowej, nawozy dla roślin oraz inne preparaty chemiczne - zarówno w płynie jak i w proszku.

ul. Nowołęczna 2
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 
 


RADPAK

RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.

Produkuje specjalistyczne linie do dozowania i pakowania produktów sypkich w torby typu "stabilo", a także typu "cegła" z etykietą spełniającą funkcję wielokrotnego otwierania. Oferuje nowoczesne kartoniarki do opakowań jednostkowych oraz systemy grupujące i pakujące w kartony zbiorcze. Proponuje dozowniki wagowe: liniowe oraz kombinacyjne o szerokim zakresie naważeń. Specjalizuje się w uruchomieniach typu "turn key": Jeden dostawca - Jeden serwis

ul. Okrężna 2
87-800 Włocławek
 
 

 

ROBOPLAST C12 Q 1

ROBOPLAST Sp. z o.o.

Firma jest producentem opakowań z tworzyw sztucznych

ul. Królewska 16
00-103 Warszawa
 
 


 rsc logo

RSC Auto Id Distribution Wojciech Pajda

RSC Auto ID to nowoczesna fleksograficzna i cyfrowa drukarnia etykiet i opakowań z rozbudowanym parkiem maszynowym, drukiem HD Flexo i bogatymi opcjami finishingu, a także ekspert w dziedzinie identyfikacji procesów, produktów i osób. Oferujemy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania optymalizujące pracę we wszystkich obszarach łańcucha dostaw. Dostarczamy sprzęt do druku i czytania kodów, materiały eksploatacyjne renomowanych firm oraz gwarantujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne.

ul. Płochocińska 33
03-044 Warszawa
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 


Sanex logo

SANEX Sp. z o.o.

Sanex jest producentem: palet papierowych (tekturowych), kątowników litych papierowych, materiałów konstrukcyjnych, rdzenia plastra miodu - wypełnienie, płyty plastra miodu od 10 do 50 mm, toreb papierowych, tablic informacyjnych, palet drewnianych – różnego typu, palet EPAL.

Łowce 115
37-554 Łowce
 
 


 setbox logo

SET-BOX H. Gołębiewski i R. Kosmalla

Proponujemy szeroką gamę opakowań kartonowych wykonanych z tektury 2, 3, 4 i 5 warstwowej o różnych parametrach wytrzymałościowych. Na życzenie Klienta opakowania drukujemy metodą fleksograficzną  lub kaszerowane z nadrukiem offsetowym.

Goworki 43
04-410 Ostrołęka
 
 


silbo logo

SILBO Sp. z o.o.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie produkcji opakowań. Blisko 20-letnie doświadczenie w branży, wypracowane know-how, znajomość rynku, stałe inwestycje i wprowadzane innowacje oraz wiedza ludzi zasilających szeregi firmy gwarantują, że proponowane przez nas rozwiązania są pewne i dopasowane do oczekiwań klientów. Działamy z duchem przedsiębiorczości, dotrzymujemy obietnic i ufamy naszym kontrahentom.
ul. Wygoda 12
44-240 Żory
tel. 32 422 96 10
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 
 


silgan logo

SILGAN White Cap Polska Sp. z o.o.

Silgan White Cap Polska Sp. z o.o. jest jedna z 7 fabryk firmy Silgan White Cap Europe / Asia, która jest międzynarodowym producentem wieczek metalowych, plastikowych i kompozytowych dla produktów żywnościowych wrażliwych na utlenianie, zamykanych pod ciśnieniem i aseptycznie oraz dla napojów niegazowanych. Jej zamknięcia używane są wyłącznie do zamykania pojemników szklanych lub plastikowych.

ul. Grabska 4
32-005 Niepołomice
 
 


silliker logo 

SILLIKER Polska Sp. z o.o.

Laboratorium Silliker Polska należące do grupy Merieux NutriSciences to jedna z największych na świecie międzynarodowa sieć akredytowanych laboratoriów świadczących usługi dla producentów, dystrybutorów i operatorów sektora spożywczego. Naszą misją jest zapewnienie właściwych rozwiązań spełniających potrzeby naszych klientów w sferze zgodności materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością w kontekście przepisów prawnych. Oferujemy Państwu między innymi badania migracji globalnej i specyficznej, ocenę wytrzymałości, ocenę przydatności technologicznej, badania biodegradacji i kompostowania oraz badania sensoryczne i konsumenckie

ul. Waryńskiego 1
00-645 Warszawa
 
 


SOLPLAST logo

SOLPLAST Packaging

Firma Solplast działa na rynku tworzyw sztucznych od 1990 roku. W tym czasie zdobyła ogromne doświadczenie, które pozwala jej działać w obecnym otoczeniu pewnie i perspektywicznie. Stosując nowoczesne technologie oraz wysokiej klasy surowce nasza firma zapewnia możliwość szybkiego dostosowania się do potrzeb zleceniodawcy, oferując produkty najwyższej jakości.
Wykonujemy elementy z tworzyw sztucznych w technologii wtrysku i rozdmuchu w dowolnych ilościach, używając form własnych oraz powierzonych, ze wszystkich rodzajów tworzyw i w każdym kolorze..

ul. Składowa 15
26-052 Nowiny k. Kielc
 
 


sordrew logo

SOR-DREW S.A.

Produkty z drewna: palety typowe i specjalne; palety jednorazowe; skrzynie nietypowe i skrzynio palety; podesty i platformy transportowe; drewniane obudowy maszyn; indywidualne systemy zabezpieczeń na czas transportu; wyroby wg indywidualnych potrzeb klientów Wyroby z metalu: podpory, stojaki, wózki, wieszaki, śruby nietypowe, konstrukcje spawane, obróbka skrawaniem, usługi piaskowania, detale i konstrukcje wg projektu Klienta, precyzyjne części do podzespołów energetycznych Wyroby z tworzyw sztucznych: przykrywki, podkładki, dystanse, osłony, zaślepki , produkty wg indywidualnego zamówienia Elementy wykonywane są z takich materiałów jak: PE, PP, PEHD, PELD, HD (UNILAM).

ul. Sztygarska 26
41-608 Świętochłowice
 
 

 

wiat druku logo 

ŚWIAT DRUKU
wydawnictwo: Polski Drukarz Sp. z o.o.

Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. istnieje od 1993 roku. Wydaje niezależny, specjalistyczny miesięcznik branży poligraficznej i opakowaniowej – „Świat DRUKU” – obejmujący tematykę: prepress, press i postpress. W ramach Akademii Wiedzy (www.akademia-wiedzy.eu) organizuje konferencje, warsztaty i szkolenia na tematy związane z poligrafią, projektowaniem i produkcją opakowań, marketingiem i reklamą. Sprawuje patronaty medialne nad imprezami organizowanymi przez firmy i instytucje branżowe.

ul. Obywatelska 115
94-104 Łódź
 
 


Targi w Krakowie

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Kilkanaście lat tradycji, bogate doświadczenie, rzetelność, profesjonalizm,  najnowocześniejszy w Polsce i wielofunkcyjny obiekt wystawienniczy EXPO Kraków - to  dzięki tym argumentom Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów.Packaging Innovations – uznana marka w branży opakowańMiędzynarodowe Targi Opakowań – Packaging Innovations już od ośmiu lat skupiają przedstawicieli branży opakowań, stając się najbardziej cenioną tego typu imprezą w Europie Centralnej. Uznanie wśród Wystawców i Zwiedzających, rozpoznawalność marki w Polsce i zagranicą oraz ogromne doświadczenie organizatora wpływają na niesłabnący rozwój Targów i stale rosnące zainteresowanie branży. Tylko w ostatniej edycji Packaging Innovations przed 4000 Zwiedzających zaprezentowało się 170 międzynarodowych Wystawców.

ul. Galicyjska 9
31-586 Kraków
 
 


tekpud logo

TEKPUD Sp. z o.o.

Tekpud jest producentem opakowań tekturowych, stawiającym na nowoczesne rozwiązania techniczne, wysoką jakość wyrobów oraz kreatywność kadry kierowniczej i pracowników produkcyjnych. Głównymi odbiorcami są zakłady branż: meblarskiej, spożywczej, elektronicznej, chemicznej i wiele innych. Specjalnością firmy TEKPUD są opakowania dla przemysłu cukierniczego z możliwością nadruku fleksograficznego do 5-ciu kolorów.

ul. Towarowa 24
38-200 Jasło
 
 


tfp logo

TFP Sp. z o.o.

TFP Sp. z o.o. od 1992r. specjalizuje się w produkcji tektury falistej i opakowań. Udział firmy w rynku krajowym wynosi około 10,5%. TFP jest w 100% polską firmą z kapitałem rodzinnym, od wielu lat zarządzaną przez Lucjanę Kuźnicką-Tylenda - Prezesa Zarządu. W ofercie TFP są: opakowania klapowe, opakowania wykrawane z tektury falistej i litej oraz druk fleksograficzny w jakości HD FLEXO i druk offsetowy włącznie z drukiem DIRECT PRINT ; POSM - standy ekspozycyjne, opakowania typu SRP, tektura falista trzy i pięciowarstwowa w arkuszach; projektowanie opakowań oraz doradztwo podczas realizacji projektów opakowań. TFP współpracuje z klientami na zasadach Fair Play, posiada certyfikaty ISO 9001:2000, 14001:2004, FSC, BRC. Od początku działalności realizuje politykę projakościową, nieustannie podnosząć standardy zarówno w odniesieniu do procesów wytwórczych jak i obsługi klientów. To jakość tektury determinuje estetykę, funkcjonalność i trwałość opakowania. Tektura TFP spełnia wszystkie warunki wpisujące się w światowe trendy ochrony środowiska. Firma jest laureatem wielu nagród, takich jak: Trzynasty Diament do statuetki Lidera Polskiego Biznesu BCC, Przedsiębiorstwo Fair Play 2015, Medal Europejski 2016 BCC za opakowanie Redd’s, Indeks Polskiego Patriotyzmu w Biznesie 2016 (Rzeczpospolita).

ul. Katowicka 26,
Dziećmierowo
62-035 Kórnik
 
 


toolco logo 

TOOLCO Kazimierz Mitroszewski

TOOLCO ze swoim centrum produkcyjnym w Białymstoku produkuje wyroby z drutu stalowego i z blach: druciane spinacze zaciskowe, blaszane zapinki i inne mające zastosowanie we wszelkiego rodzaju taśmach opakowaniowych, sprzęcie AGD oraz w przemyśle motoryzacyjnym.

ul. Komunalna 11
15-197 Białystok
 
 


tubus logo 

TUBUS  Sp. j. Zakład Produkcji Opakowań

Firma specjalizuje się w produkcji opakowań z wysokoprzezroczystej folii PET i PCV. Oferujemy: klejone i składane pudełka prostopadłościenne; pudełka o wymiarach i kształtach odbiegających od standardów; profile o przekroju kwadratu i prostokąta, nawijane na role do 350 m, doskonale nadające się do pakowania: rolet, karniszy, żaluzji, map itp.; opakowania profilowane cięte na dowolną długość; opakowania cylindryczne.

ul. Marsa 33
04-246 Warszawa
 
 


ukrplastic logo 

UKRPLASTIC

UKRPLASTIC produkuje nowoczesne, elastyczne opakowania z folii wielowarstwowej, które skutecznie rozwiązują problem logistyki i składowania towarów, zwiększając możliwości komunikacji z konsumentami, wejścia na nowe rynki. Produkty firmy mają doskonały wygląd, wysokie właściwości barierowe, skuteczne przetwarzanie na maszynach pakujących, przedłuża okres przechowywania produktów. 
UKRPLASTIC zapewnia pełny cykl produkcji elastycznych materiałów opakowaniowych z tworzyw sztucznych - z granulatu do gotowych materiałów na rolach i pakietów. Większość opakowań giętkich firma produkuje pod własnym zarejestrowanym znakiem towarowym. Najbardziej popularna folia na rynku – opatentowana (twist-folia) folia skrętna - TWISPAN ®.

ul. M. Raskowa 1
02002 Kijów
Ukraina
 
 


VRP Logo

VRP Sp. z o.o.

VRP Sp. z o.o. Jesteśmy spółką, której działania ukierunkowane są na ułatwianie Przedsiębiorcom dostępu do kapitału celem sfinansowania nowych pomysłów bądź inwestycji. Nasza działalność opiera się na solidnych filarach kapitałowych. Dokapitalizowana przez nas firma, realizując swoje zamierzenia, zwiększa zarówno skalę działalności jak również swoją wartość. Jest to wspólnym celem Przedsiębiorcy i naszej firmy. Współpracę z Przedsiębiorcą realizujemy poprzez wkład kapitałowy, udział we wdrożeniu know-how i wprowadzeniu firmy na zyskowne rynki. Firma nasza wspiera w rozwoju mikro, małe i średnie  przedsiębiorstwa w przedsięwzięciach inwestycyjnych oraz restrukturyzacyjnych. Szczegółowe warunki współpracy negocjowane są indywidualnie z zainteresowanymi partnerami biznesowymi.
Kadra nasza, działająca od wielu lat m.in. w branży opakowań i branży spożywczej ma bardzo dobre rozeznanie rynkowe i realizuje projekty z sukcesami.
ul. Wichrowa 20 B
60-449 Poznań
 
 

 
Warsaw Expo logo

WARSAW EXPO
International Exhibition & Congress Centre

Warsaw Expo – to nowe Centrum Wystawienniczo-Kongresowe o powierzchni aż 43 000m2 w dwóch halach targowych zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Atutem Centrum jest również bezpośrednie sąsiedztwo Lotniska Chopina oraz głównych tras szybkiego ruchu – S8, S7, S2 i A2.
Warsaw Pack - Targi Techniki Pakowania i Opakowań odbędą się w dniach 8-10 marca 2016. Jest to wydarzenie o szerokim zakresie obejmujące m.in.:  techniki pakowania, tym maszyny i kompletne linie do pakowania, prezentacje opakowań dla wielu gałęzi przemysłu, w tym spożywczego i kosmetycznego oraz logistykę pakowania, w tym systemy magazynowania i transportowania. Warsaw Expo wraz z Partnerem – Polską Izbą Opakowań – zapraszają do udziału w wydarzeniu.
ul. Katowicka 62, Nadarzyn
05-830 Wolica
 
 


WSL LOGO PION rgb 800

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu

Pierwsza w Polsce uczelnia logistyczna. Kształci studentów na kierunkach: „Zarządzanie”, „Logistyka” oraz "Ekonomia" Kierunek Zarządzanie: Inwestycje i nieruchomości logistyczne; Zarządzanie logistyką w małych i średnich przedsiębiorstwach; Zarządzanie jakością; Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Kierunek Logistyka: Logistyka produkcji; Logistyka handlu i dystrybucji; Eurologistyka; Inżynieria Systemów logistycznych. Kierunek Ekonomia: Ekonomika transportu Prowadzi studia podyplomowe, które umożliwiają słuchaczom wzbogacenie posiadanej wiedzy o nowe aspekty.
ul. Estkowskiego 6
61-755 Poznań
 
 


yanko logo

YANKO Sp. z o.o.

Producent opakowań z tworzyw sztucznych oraz opakowań papierowych. W swoim asortymencie posiada: torebki fałdowe i płaskie z nadrukiem (do 3 kolorów); opakowania do gastronomii (hot dog, hamburger, kebab itp.)z papieru powlekanego PE; woreczki foliowe płaskie ,z fałdą denną, tasiemką samoprzylepną; woreczki do pakowania próżniowego; woreczki typu FLOW PACK; woreczki z zawieszką typu EURO.
Rogoźnica 309
36-060 Głogów Małopolski